У березні 2002 р. Організація по продовольству та сільському господарству Організації обʼєднаних націй прийняла Міжнародні стандарти по фітосанітарних заходах ISPM-15. На основі цих стандартів в Україні діють "Фітосанітарні правила ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва деревʼяного пакувального матеріалу". Згідно цього документу забороняється перетин митного кордону України деревʼяної тари не обробленої особливим способом.
У виробництві використовуються два методи обробки:
Термообробка піддонів - вплив на дерев'яну тару температури не менше 56 С не менше 30 хвилин.
Фумігація піддонів - обробка хімічною речовиною (бромистим метилом) в газоподібному або рідкому стані.
Фітосанітарна обробка піддонів є однією з базових вимог для проходження дерев’яною тарою митного контролю. На дерев’яну тару при цьому наноситься спеціальний маркувальний знак - «IPPC» («колосок»).
Маркувальний знак зроблено у вигляді штампа, на якому зазначені:
- код країни-виробника;
- номер ліцензії компанії яка здійснила термообробку;
- метод знезараження.
Таке маркування наноситься на кожен дерев'яний піддон, який пройшов фітосанітарну обробку і є необхідною умовою для вивезення товару на піддонах за кордон.
Термообробкою дерев’яної тари можуть займатися тільки компанії, які отримали на це спеціальну ліцензію і зареєстровані в реєстрі Головної державної інспекції карантину рослин України, в їх числі і наша компанія під номером UA 03009.